مرکز انواع خیارشور ۶۳۰ گرمی

اصولا تولید کنندگان خیارشور در شهر همدان به عنوان یکی از مراکز اصلی عرضه خیارشور ۶۳۰ گرمی است که برای افزایش کیفیت محصولاتشان همیشه از سبزیجات معطر استفاده می کنند. آنها سعی می کنند از نمک کمتری برای تهیه خیارشور استفاده کنند. شما مشتریان عزیز می توانید خیارشور با کیفیت را از مرکز خرید ما تهیه نمایید.

اصولا تولید کنندگان خیارشور در شهر همدان برای افزایش کیفیت محصولاتشان همیشه از سبزیجات معطر استفاده می کنند. آنها سعی می کنند از نمک کمتری برای تهیه خیارشور استفاده کنند. شما مشتریان عزیز می توانید خیارشور کیلویی را از مرکز خرید ما تهیه نمایید.

مرکز انواع خیارشور ۶۳۰ گرمی

اطلاعاتی درباره انواع خیارشور ۶۳۰ گرمی

اطلاعاتی درباره انواع خیارشور ۶۳۰ گرمی

خیارشور اصولا به عنوان چاشنی در کنار انواع غذاهای مختلف سرو می شود و مورد استقبال همه گروه سنی قرار می گیرد. همانطور که از نامش مشخص است دارای طعم شور مزه ای می باشد که از ترکیب شدن خیار، آب شور، سبزیجات معطر و محلولی مانند اسید لاکتیک تولید می شود. فرآیند تهیه خیارشور خوشمزه چندین روز زمان می برد تا محصولی با کیفیت بدست آید.

مواد مغذی موجود در خیارشور:

  • کالری خیارشور در حد کمی است
  • خیارشور حاوی ویتامین k است
  • خیارشور دارای کربوهیدرات است
  • و ….

نحوه تهیه خیارشور:

اصولا برای تهیه خیارشور باید از خیار های بوته ای استفاده ‌شود و دلیل این امر هم عطر و طعم بهتر خیار بوته ای می باشد و برای سبزیجات معطر موجود در خیارشور هم از سیر و ترخون استفاده می ‌گردد.

در ابتدای شروع کار باید خیارها را شسته و سپس در ترکیبی از نمک، آب و ترخون (سبزیجات معطر) قرار می دهیم، به نحوی که میزان نمک نسبت به آب ۱۰ تا ۱۲% متغیر می باشد.

برخی از افراد گاهی برای افزایش ماندگاری خیارشور، کمی سرکه به آن اضافه می کنند و همچنین جهت طعم دار کردن خیار شور می توان به حد مورد نیاز و براساس ذائقه افراد، از فلفل تند قرمز و یا سبزیجات معطر مانند گشنیز، مرزه و شوید هم استفاده شود.

بازار فروش خیارشور ۶۳۰ گرمی ارزان

بازار فروش خیارشور ۶۳۰ گرمی ارزان

آشنایی با شیوه حفظ کیفیت و نگهداری خیارشور:

باید خیارشور را در جای خنک نگهداری شود. خیارشور های شسته شده و باقی مانده را مجدد به درون ظرف خیارشور انتقال ندهید زیرا سبب کپک زدن هاشور های دیگر می‌شود. این نکته را در نظر داشته باشید که هیچ موقع از خیارشورهایی که دچار کپک ‌زدگی شده اند استفاده نشود، زیرا این خیارشورها برای سلامتی بدن بسیار مضر می باشد و ممکن است فرد دچار مسمومیت شود.

با توجه به خوشمزگی خیارشور، این محصول در کنار غذای اصلی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و اصولا در همه منازل همیشه وجود دارد. از اینرو بازار خرید و فروش خیارشور کیلویی برای تولید کنندگان بسیار پر رونق است و محصولی درآمدزا است، تولیدخیارشور سود خوبی به همراه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.