خمیر دندان زغالی روز و شب
-15%

خمیر دندان زغالی روز و شب

14,800 تومان 17,500 تومان
تولید کننده:بنسر
کد محصول: خمیر دندان زغالی روز و شب
امتیاز جایزه: 200
قیمت با امتیاز جایزه: 10
وضعیت انبار: 989

مشخصات کوتاه محصول

خمیردندان روز و شب_______________________________________________خمیر دندان روز بنسر به دلیل دارا بودن میخک و بره موم به شما این امکان را می دهد که از...

خمیردندان روز و شب

_______________________________________________
خمیر دندان روز بنسر به دلیل دارا بودن میخک و بره موم به شما این امکان را می دهد که از داشتن دندان هایی سالم و پاکیزه و لبخندی زیبا بهره ببرید، بره موم موجود در ترکیب خمیر دندان روز اثر ضد قارچی و ضدباکتریایی دارد و بهبود دهنده ی اختلالات دهان و لثه است و همچنین به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل می کند.

میخک سرشار از کلسیم، اسید هیدروکلریک، آهن، فسفر، سدیم، پتاسیم، ویتامین A، ویتامین C و ... می‌باشد. روغن میخک دارای اوگنول می‌باشد که در طول سالیان متمادی در دندانپزشکی استفاده شده است. این روغن برای تسکین دردهای دندانی و زخم‌های دهانی مناسب می‌باشد. مطالعات اخیر نشان می‌دهد که مصرف روغن میخک برای آرام کردن درد و التهاب لثه‌ها، ضدعفونی کننده نیز می‌باشد. روغن میخک دارای فلاوونوئیدهای فراوانی می‌باشد که دارای عوامل ضدالتهاب هستند و سردرد را کاهش می‌دهند.
مهم نیست که دقیقا کی دندان های خود را مسواک می زنید مهم این است که شما بدون باکتری در دهان وارد رختخواب شوید. فقط مطمئن شوید که دوباره در صبح مسواک می زنید و برای بیرون کشیدن باکتری از بین دندان هایتان نخ بکشید.
در طول شب به دلیل بسته بودن طولانی مدت دهان باکتری های مضر در آن انباشته شده و موجب پوسیدگی دندان می شود و شما با استفاده از جادوی کربن فعال موجود در خمیردندان شب بنسر میتوانید از این اتفاق ناخوشایند جلوگیری کنید.


خمیر دندان شب بنسر همچنین استفاده از خمیر دندان شب باعث متعادل‌سازی pH دهان شده و به سلامت بیشتر دهان و دندان‌ها کمک می‌کند، زیرا اسیدی شدن بیش از حد دهان باعث ازدیاد باکتری‌ها شده و بستر مناسبی برای رشد آنها فراهم می‌کند که این امر به پوسیدگی دندان، بوی بد دهان و التهاب لثه‌ها ختم می‌شود. بدین ترتیب می‌توان با کمک خمیر دندان زغالی شب بنسر از این مشکل نیز پیشگیری کرد.
کربن فعال موجود در این محصول به‌عنوان یک جاذب دارای کاربردهای اساسی می‌باشد. این ماده از پیرولیز موادگیاهی حاوی کربن تولید می‌شود و تحت عملیات فعال‌سازی قرار می‌گیرد. از ویژگی های این خمیر دندان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

•    حداقل میزان فلوراید
•    جلوگیری از ایجاد جرم
•    از بین رفتن بوی بد دهان
•    سفید و درخشان کنندگی
•    از همه مهمتر ساخت ایران
•    برطرف کردن لک ها و سموم داخلی دهان


مطالعات روی این محصول یک سال به طول انجامیده تا خواص ضد میکروبی و ضدقارچی آن را بررسی کنیم، این محصول دارای آنتی باکتریال قوی است و ترکیب آن نانوسایز بوده است تا باکتری، قارچ و ویروس را از بین ببرد.

خمیردندان گیاهی روز حاوی: بره موم و عصاره های گیاهان بره موم و میخک موجود در خمیر دندان روز

خمیردندان زغالی شب حاوی: سفیدکننده تخصصی زغال اکتیو در خمیر دندان شب

1. مبارزه با بوی بد دهان
2. دفع باکتری های مضر
3. سفیدکنندگی بیشتر
4. لبخند زیباترنظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
حراج!

کرم زعفران

71,400 تومان   84,000 تومان 
-15% تخفیف
حراج!

کرم ابریشم

80,000 تومان   94,000 تومان 
-15% تخفیف
حراج!

کرم خاویار لوینا

82,400 تومان   97,000 تومان 
-15% تخفیف
حراج!

شامپوی ریزش موی کاربا

102,000 تومان   120,000 تومان 
-15% تخفیف