شامپوی موی سر زغالی بنسر (مخصوص موهای معمولی)
-16%

شامپوی موی سر زغالی بنسر (مخصوص موهای معمولی)

11,400 تومان 13,500 تومان
تولید کننده:بنسر
کد محصول: شامپو سر زغالی
امتیاز جایزه: 200
وضعیت انبار: 989

مشخصات کوتاه محصول

شامپوی موی سر زغالی_______________________________________________________امروزه زندگی در شهرهای شلوغ باعث شده موها زودتر کثیف شوند  مخصوصاً افرادی  ک...

شامپوی موی سر زغالی

_______________________________________________________

امروزه زندگی در شهرهای شلوغ باعث شده موها زودتر کثیف شوند  مخصوصاً افرادی  که در محیط‌ های کاری آلوده کار می‌کنند، باید بیشتر مراقب سلامت موهایشان باشند و پس از اتمام کار، سر خود را با یک شامپوی مناسب با قدرت پاک‌کنندگی بالا بشویند.

شامپوی سر ذغالی بنسر با داشتن ذرات ذغال فعال، این کار را به‌خوبی انجام می‌دهد. ذرات ذغال فعال دارای سطح فعالی هستند که به‌راحتی به ذرات ریز روی موها اتصال پیدا می‌کنند. این شامپو حاوی پاک‌کننده‌هایی است که چربی و آلودگی‌ها را از روی مو پاک می‌کنند؛ اما در صورتی که آلودگی‌ها بیشتر از حد معمول باشند، می‌توان اطمینان داشت که ذرات ریز ذغال فعال با اتصال به این آلودگی‌ها، آن‌ها را از موها جدا می‌کنند. این شامپو برای موهای معمولی و استفاده‌ی روزانه کاملا مناسب است.

 و مزیت رقابتی در این شاپو می توان نام برد از :

  1. درمان شوره سر 
  2. قرمزی و خارش پوست سر چرب با ذغال اکتیو 

طبق گفته های دکتر : سموم به راحتی به ذغال فعال به منافذ پوست اتصال یافته و مانع اتصال مواد آلوده به آن می شود و سبب پاک شدن و درخشان ماندن پوست می گردد.

 برای شست‌وشوی موها کافی است مقداری از شامپو را روی سر ماساژ داده و به بازه زمانی 3 دقیقه صبر کنید  تا ذرات زغال فعال، فرصت اتصال به آلودگی‌ها را پیدا کنند. با آبکشی موها این آلودگی‌ها هم از موها جدا شده و تمیز می‌شوند. قدرت پاک‌کنندگی بالای این شامپو ویژگی اصلی آن است که می‌تواند موردتوجه آن دسته از افرادی قرار بگیرد که پس از یک روز کاری می‌خواهند با حمام‌کردن، موهایی کاملا تمیز و عاری از هرگونه آلودگی داشته باشند.

و ترکیب موثر زغال اکتیو استفاده شده در این شامپوی موی سر بنسر می شود.

انتخاب این شامپوی موی سر ذغالی شرکت نام‌ آشنای بنسر که می‌تواند برای این دسته از افراد انتخاب مناسبی باشد.

 


نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
حراج!

کرم زعفران

71,400 تومان   84,000 تومان 
-15% تخفیف
حراج!

کرم ابریشم

80,000 تومان   94,000 تومان 
-15% تخفیف
حراج!

کرم خاویار لوینا

82,400 تومان   97,000 تومان 
-15% تخفیف
حراج!

شامپوی ریزش موی کاربا

102,000 تومان   120,000 تومان 
-15% تخفیف